2o Γυμνάσιο  Άνω Τούμπας        

 

ΑΡΧΙΚΗ  ΤΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ  ΜΑΣ
ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

2ο Γυμνάσιο Άνω Τούμπας
Τυρολόης 17  Τ.Κ.543 51
Άνω Τούμπα Θεσσαλονίκη

τηλ.: 2310923633         
fax.: 2310948008
 Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο :
mail@2gym-an-toump.thess.sch.gr    
Χάρτες για βοήθεια:
Χαρτογραφικό portal Δήμου Θεσσαλονίκης
Χάρτης vrisko.gr

                            ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΟΝΕΩΝ  ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2015-2016
ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ
ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ
 ΤΜΗΜΑΤΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΡΙΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ  ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
                   Β3                
12:45-13:25
         
  10:00-10:45 

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ




10:55-11:40
ΑΣΑΡΙΔΟΥ  ΑΝΑΤΟΛΗ
ΜΟΥΣΙΚΗΣ
Β4
11:50-12:35


12:45-13:25
ΒΑΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ
ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛ.

11:50-12:35

10:55-11:40
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΘΕΟΛΟΓΟΣ

11:50-12:35
10:55-11:40

ΓΙΑΝΝΙΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
Γ2
10:00-10:45 
10:00-10:45 

ΓΙΑΝΤΖΙΔΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ



10:55-11:40 10:55-11:40
ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
Γ1
10:55-11:40
10:55-11:40

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
Α1
10:00-10:45 
11:50-12:35

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ  ΕΛΕΝΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10:55-11:40

11:50-12:35
ΚΟΥΚ ΤΙΝΑ  ΛΟΥΙΖΑ
ΟΙΚ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
Α2


10:00-10:45  10:55-11:40
ΚΟΥΤΖΙΜΠΑΣΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΛΕΝΗ
ΝΟΜΙΚΩΝ



11:50-12:35

-
-






ΛΑΤΙΝΗ  ΔΗΜΗΤΡΑ
ΘΕΟΛΟΓΟΣ

10:00-10:45 
9:05-9:50


ΛΕΜΟΝΗ  ΝΙΚΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ

10:55-11:40

11:50-12:35
ΛΙΤΖΕΡΙΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ



12:45-13:25
ΜΕΝΤΙΖΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ
Α3
10:00-10:45 

10:00-10:45 
ΜΙΧΑΛΑ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ
Γ4
10:55-11:40
10:00-10:45 

ΜΟΣΧΟΥ  ΚΥΡΑΝΝΑ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
Β1


10:00-10:45
11:50-12:35
ΜΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΦΥΣΙΚΟΣ



11:50-12:35 10:55-11:40
ΜΠΟΚΟΡΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

10:55-11:40
11:50-12:35

ΜΠΟΛΜΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ



10:55-11:40

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ


10:00-10:45




ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΥ  ΕΥΛΑΜΠΙΑ
ΒΙΟΛΟΓΟΣ

11:50-12:35
10:55-11:40

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

10:55-11:40
11:50-12:35

ΡΟΥΣΟΜΑΝΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΓΓΛΙΚΩΝ
Β2
10:00-10:45 

10:00-10:45 
ΣΑΒΒΙΔΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΑ
ΦΥΣΙΚΟΣ

10:55-11:40



ΣΑΒΒΙΔΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

10:00-10:45 

10:00-10:45 
--







ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ


11:50-12:35

ΤΑΞΙΑΡΧΗ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ
Γ5
10:55-11:40
10:55-11:40

ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
Α4
10:55-11:40
10:00-10:45 

ΤΣΙΡΩΝΑ  ΕΙΡΗΝΗ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ
Γ3
11:50-12:35

10:00-10:45